עיצוב באנרים פרסומיים

מעוניין במשתמשים איכותיים וממוקדים?
סטודיו טנק אינטראקטיב מתמחה בקריאייטיב מקצועי לבאנרים ב-HTML5 בגיף וב-JPG המיועדים לקמפיינים שיווקיים באינטרנט. הבאנרים הם "שלט החוצות" העדכני, מטרתם למשוך את תשומת לב המשתמש ולגרום לפעולת לחיצה שתעביר לעמוד נחיתה או לחילופין לאתר אינטרנט. לסטודיו ניסיון מקצועי וידע רב בדקויות הקשורות ליצירה ועיצוב באנרים אפקטיביים בשילוב קופי, עיצוב ומאפייני קמפיין.
סטודיו טנק אינטראקטיב מספק באנרים למקבץ חברות באופן קבוע ושוטף.


להלן דוגמאות לבאנרים שונים:

מה כולל באנר מונפש?

בד"כ שלושה עד ארבעה פריימים עם מסר שיווקי איכותי ומקצועי. תמונה חוקית ממאגר כלשהו + פונט חוקי וכן קופי רייטינג מקצועי

פלאש או HTML5

פלאש מת, רשמית, ולא נתמך בדפדפן כרום במצב ברירת המחדל מ- ינואר 2017, אלא אם כן אושר ידנית ע"י המשתמש. פלאש לא נתמך גם בטלפונים ניידים.

HTML5 פותר את הבעיה הזאת ומאפשר יצירת הנפשה, אך הפתרון חלקי ולא מושלם ולכן הבאנרים שרואים היום "צנועים" יותר, "רזים" יותר ואפילו סטטיים לחלוטין.

מה זה באנר גיף?

קוביית תמונה דינאמית בעלת מספר מוגבל של תמונות מתחלפות. טכנולוגיית הגיף (GIF) מיושנת ומוגבלת אך נתמכת בכל הדפדפנים, פלטפורמות ומכשירים. הדפדפן "רואה" את קוביית הגיף כתמונה לכל דבר ואפילו מאפשר שמירת הקובץ ישירות מהדפדפן.

יתרונות: נתמך בכל הדפדפנים, גמישות והפקה מהירה יחסית.
חסרונות: באנרים מורכבים עלולים להיות "כבדים" ולהשפיע על זמן הטעינה.

מה לגבי "סגירות" הבאנרים

תשאירו את זה לנו. "סגירות" באנרים נעשות לפי הוראות ספציפיות במקום בו הבאנר הולך להתפרסם כגון אדוורדס. מערכת זו עובדת לפי חוקים של גודל, משקל וסוג הבאנר. החוקים מוצגים באופן ברור ואנו אלו שאחראים לטיפול מסור בנושא.

מה היתרון בטנק אינטראקטיב?

ניסיון. אדיר.
עשרות לקוחות מרוצים סיפרו על עלייה בכמות הפניות ומעל הכל תוצאות. אנו מכירים את כל הדקויות בתעשייה ומזמינים אתכם ליצור עימנו קשר ישיר: 0528644622

צרו קשר

לקוחות ושיתופי פעולה

לוגואים של חברות שונות - לקוחות טנק אינטראקטיב

המלצות