המלצות

"יצירתיות, איכפתיות, אחריות יוצאת מן הכלל, שווה להכיר את יותם. ואני אומר את זה בפה מלא. רמה אחת מעל כולם. אני מוכן להמליץ גם באופן אישי למי שזה חשוב לו."
אדי סוברי - אתר הפורומים המשפטיים
אדי סוברי
מנכ"ל - Lawfoumrs.co.il
"יותם. היה לי המזל לבחור בך כמקים האתרים שלי. החל מיחסי האנוש המעולים, דרך העיצוב המוקפד ושימת הלב לפרטים וכלה במקצועיות, חוסר הפשרנות ואפילו בעקשנות שהפגנת כשהיה לכך מקום. בזכותך יש לי כיום מספר אתרים שלא רק מעוצבים למופת ונראים טוב, אלא גם מקודמים יפה ו"עבדים" מצוין..."
תמונה של עורך דין רון אופיר
רון אופיר
עורך דין
"במסגרת מהלך שיווקי של אולפני טוקטוק שכרנו את טאנק אינטראקטיב לטובת עיצוב ניוזלטר. התוצאה שקיבלנו הייתה ברמה הגבוהה ביותר עם שירות מהיר ויעיל. הניוזלטר מרגע שנשלח מקבל תגובות חיובות מאוד. ממליצים בחום!"
אסף גובר
אסף גובר
גיטריסט להקת מרסדס בנד
"תודה יותם, על השירותיות, המקצוענות והמסירות בבניית האתר האתר שלי מעולם לא היה מוצלח כמו השדרוג האחרון שלך... כל הכבוד!! תודה, טל"
תמונה של טל גרבר
טל גרבר
מנהלת - Tal Makeup
"יותם שלום, בשם חב' - דיל עוז מערכות בע"מ, ברצוני להודות לך, על הקמת אתר האינטרנט של החברה. הייחס, השרות ומעל הכל המקצוענות בביצוע העבודה, הסבלנות וההקפדה על כל פרט ופרט, וזאת, תוך כדי הקשבה לצרכים המיוחדים שלנו - יצרו אתר מדהים ביופיו ובעיקר ע ו ב ד !! אנחנו מקבלים אין ספור פניות מלקוחות, דרך אתר האינטרנט, ורובם מחמיאים לנו ומשבחים את האתר היפיפה."
מרים דינור
מרים דינור
דיל עוז מערכות בע"מ
"ליותם, תודה רבה על המקצוענות, הסובלנות והיחס האישי בטיפול שלך גם מעבר למה שסיכמנו בתחילת הדרך. בעקבות הפעלת דפי הנחיתה החדשים שעוצבו על ידך באופן אישי אחוז ההמרה גדל משמעותית וכמובן גם מכירות החברה. תודה מקרב לב והמשך שיתוף פעולה בעתיד."
מכאל פנחס
מיכאל פנחס
סמנכ"ל הנדסה - אגיניקס
"ליותם היקר תודה רבה על הקמת אתר האינטרנט של משרדי בצורה כל כך מקצועית , אדיבה ונעימה. גם כשפניתי אליך שנים אחרי שסיימת להקים את האתר עם שאלות לגבי האתר, תמיד ענית במהירות, אדיבות ומקצועיות. אין צל של ספק שאמליץ לכל מי שמעוניין בהקמת אתר לבנות אותו באמצעותך. היה שווה כל רגע וכל שקל! תודה"
יעל פרי עו"ד
עו"ד יעל פרי
Py-Law.co.il
"אני מודה לך מאוד על שיתוף הפעולה המהיר והמקצועי, בהקמת אתר באינטרנט על שמי בנושא גרפולוגיה משפטית. הייעוץ המקצועי שקיבלתי, צורת הפרסום ועצות מקצועיות נוספות ממך סייעו לא מעט בכך שגוגל הציב את אתרי בדף הראשון במסגרת ההקמה, ועל כך נתונה תודתי החמה, ואין ספק שתרומתך סייעה לתוצאות החיוביות ביותר שפרסום זה מצא את דרכו למעלה ראשונית זאת"
יצחק חגג
עו"ד
"שלום לכולם! ברצוני להמליץ על יותם, שבנה לנו דף נחיתה ברמה מצוינת ובמהירות, מראה על רצינות רבה מאוד מצידו לגבי האתר שלנו ועזר בכול בעיה שיש עד להגעה לנחלה ממליץ בחום לעבוד איתו "
דמות אנונימית
אלעד אגסי

צרו קשר

לקוחות ושיתופי פעולה

לוגואים של חברות שונות - לקוחות טנק אינטראקטיב