קמפיין פרסומי באינטרנט

בוא לקבל חשיפה מירבית באינטרנט ע"י פרסום ממוקד במקומות הבולטים והמשפיעים ביותר ברשת.
חלק מהיתרונות האדירים שמגיעים בפרסום ברשת הם היכולת למדוד את סוג התנועה והמשתמשים שלוחצים ונחשפים לפרסום ובכך למקסם את התוצאות ואת יחס ההמרה של ההוצאה מול התוצאה. פרסום ממוקד ברשת מאפשר ניהול לאורך כל שעות היום וטיפול מיידי במקרה של שינוי תוכן, מבצע, טלפון וכל נתון אחר שישפיע על איכות התוצאה. ישנם מספר קמפיינים פרסומיים בולטים:

קמפיין פרסומי בגוגל:

מערכת הפרסום של גוגל – אדוורס היא המערכת המובילה והבולטת ביותר בתחום מנגנוני ה-PPC.מערכת זו מאפשרת הצבת מודעות מלל בתשלום ללא צורך בהמתנה מיגעת וארוכה להופעה בתוצאות החיפוש האורגניות (ראה קידום אתרים בגוגל). מודעות אלו מופיעות כחלק מתוצאות החיפוש הרגילות ובהתאם למילת המפתח שהוקלדה. מודעת המלל מובילה את המשתמש ישירות לעמוד נחיתה או לחילופין אתר אינטרנט, במקביל גוגל מאפשרת קמפיינים פרסומיים גראפיים המבוססים על באנרים דינאמיים, כגון פלאש או גיף.

קמפיין פרסומי בפייסבוק:

אתה בטח מכיר את פייסבוק, כווווולם נמצאים בו, האתר ששבר כל שיא אפשרי ואפילו שינה את התפיסה בתקשורת החברתית מסביב לעולם. פייסבוק הוא המקום הנכון לעשות בו קמפיין פרסומי ממוקד, מפולח ומדוייק, פייסבוק נותן לך את היכולת לבחור את קהל היעד שלך ואולי להפוך את הפרסומת שלך למשהו שיוכל לעבור בצורה ויראלית. גודלו של פייסבוק מאפשר פילוח מדוייק לפי עניין, גיל, אזור גאוגרפי ומספר פרמטרים נוספים המייצרים קמפיין פרסומי איכותי ואפקטיבי. הגדרת יעדים, שילוב תקציב וניסוח מודעה מושכת תיצור את המתכון המנצח ליצירת לקוחות חדשים.

קמפיין פרסומי בגוגל

קמפיין פרסומי ברשת שותפים:

הפצת הפרסומת שלכם באתרים שונים אשר מציגים את הפרסומות בתמורה לתשלום. ישנם מספר מנגנוני הפצת פרסומות / תכניות שותפים המאפשרים חשיפה שונה ומגוונת באתרים שונים ברשת. תכניות שותפים אלו מאפשרות תשלום בערוצים שונים:

  • תשלום לפי מכירה שמתבצעת אחרי לחיצה על הפרסומת
  • תשלום לפי לחיצה (PPC) על מודעה / פרסומת
  • תשלום לפי ליד – פרטי שמשתמש השאיר בטופס יצירת קשר
  • תשלום לפי כמות חשיפות, מקובל לרכוש חבילת חשיפות מראש
  • רשתות אלו יעילות לאתרים בעלי מיקוד מסויים בתחומים מסויימים ומאפשרים הגדלת נפח מכירות לפי איכות הקמפיין ועיצובו.

צרו קשר

לקוחות ושיתופי פעולה

לוגואים של חברות שונות - לקוחות טנק אינטראקטיב

המלצות